O mnie

Cześć!
poznajmy się.

Filmowaniem zajmuje się praktycznie od dziecka, zawsze z kamerą lub aparatem w dłoni, zaczynając jako mały chłopiec od wspólnego reżyserowania i nagrywania super-produkcji z moimi znajomymi, przez vlogi z podróży, po film ślubny!
Interesuje się wieloma rzeczami i trochę boje się, że nie starczy mi życia żeby zaspokoić ciekawość świata. Uwielbiam podróżować, w wolnych chwilach pogrywam na gitarze, staram się też regularnie ćwiczyć, żeby spokojnie wytrzymać z kamerą w dłoni do końca na Waszym weselu :).

Wszystkie te zainteresowania i rzeczy, które mnie inspirują staram się przełożyć na film i to jak widzę ten wyjątkowy dla Was dzień, tak żebyście zachwycali się nim za każdym razem kiedy go oglądacie, za każdym razem tak samo!

 

prywata

Jak wspominałem kocham podróże i
każda okazja, żeby wyruszyć na Wasz ślub (nawet w najdalszy zakątek
świata) sprawia, że odliczam dni do tego dnia razem z Wami.

Każdy film, każda nowa para młoda to nowa historia. Do wszystkich zleceń staram się podejść w sposób indywidualny, tak żeby każda produkcja była odmienna i ukazywała Was w sposób najbardziej prawdziwy, Wasze nastawienie do świata i to jacy na prawdę jesteście. Będąc jak najmniej zauważonym i starając się pracować tak, żebyście czuli się mega swobodnie stawiam na pokazywanie emocji, co czujecie tego dnia oraz chwil, które będziecie wspominać oglądając film.

Oprócz tego, czasami zdarza mi się zapominać, że jestem w pracy i czuje się jakbym był gościem na Waszym weselu, co pomaga deczko rozluźnić relacje miedzy gośćmi i złapać świetne ujęcia z parkietu 😉

Masz jakieś pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej o szczegółach?

MGMovies
+48785122269
kontakt@mgmovies.pl

Film Ślubny | Film Weselny | Artystyczny Film Ślubny

Toruń | Gdańsk | Bydgoszcz | Poznań | Warszawa | Olsztyn